Mama İçeriği

TarcinBey

Sizce içeriği nasıl? Verilebilir mi? Hiç duymamıştım görmemiştim bu mamayi

3 CEVAP

izmir_pet

Burdan okunmuyo icerik ve nette baktim. Bu tarz ucuz market mamalari zaten kotu ama yinede baktim. Malesef hic guvenilir bisey dgl. Ne gibi zararlari var orasi bilmiyorum bicok zarari bile olabilir belkide ama bunu yok saysak bile et dgl protein iceriyo. Et artiklarindan un falan yapilip coplerden yapiliyo bu mamalarin nerdeyse hepsi. Hani mecbur bu fiyatta isterswniz yine et proteinli, gercek et olmayan reflex'i onerebilirim. En azindan daha bilindik bunlar gibi zararlari olmaz. Ama o da daha cok sokak kedileri icin. En ucuzunu ariyorsaniz icinde et bulunduran matisse oneririm. Cuvalda kg 26-30tl arasina geliyo

TarcinBey

Teşekkür ederim. Mama arayisindayim ama su an en acil cevremde bu olduğu için küçük bir şey bunu almıştım. En azından verirken ne olduğunu bilmek istedim

izmir_pet

Buyuk ihtimalle kediniz hassas degilse kisa surede zararini anlamassiniz zaten de. Mutlaka butcenize uygun biraz guzel bir mama secerseniz cok iyi olur:)