En Iyı Tabırınde Mama Onerısı

Benden once ki bakan kisi ne veriyordu bilmiyorum ama bestpet ve felicia dan sonra bu iki mamayı da gözden çıkartım duyumlarım için bana kedime iyi gelecek bir mama önerir mısınız lütfen acil olarak kedimin kakası ve kan sorunu ile ilgili bir soru sormuştum zaten bunların gitmesi için birde kocaeli ızmite yaşayan varsa veteriner önerisi yaparsa sevinirim ...

7 CEVAP

izmir_pet

RC bicok kisi guzel diye aliyo fakat iceriginde et yok, et proteini var. Her site dogry yazmiyor. Royal caninin sitesinden bakabilirsiniz. Royal canin kimseye tavsiye etmem

Konuya aciklik getireyim 20 yasindayim ve 8 aylık evliyim çocuğum yok arkadaşlar ve kedi bakmaya son 1.5 aydır başladım artık siz düşünün ama 2.5 senedirde onların bakımı ile ilgili sürekli araştırma içindeydim şuan bu durumda olmak beni üzüyor veteriner değişikliği ve mama kum değişimi yapmak yaşadım yerde benim gibi kedi besleyen arkadaslar edinmek istiyorum evime çay kahve içmek için bile davet ederim son zamanlarda oğlum bende oldu için ailem çokça psikolojik baskı yapıyor bana eşim tüyünden nefret ediyor sevmiyor arada başını okşuyor ama benim gibi değil annemlerde öyle anneminde astımı var ama nedense bunları geçtim ailemle yaşamıyor olmama rağmen oğluma onlar bakıyor muş gibi bana kedi maması almaları almayın ben bakıp alicam dememe rağmen veteriner bulmaları falan onu geçtim yanına arkadaş getireyim diyorum yok laf laf laf bir kaç ay sonra memlekete gidicez oğlumla yolculuk yapayım diyorum ona da laf laf laf artık benimle benim dilimden konuşan insanlar arar oldum ve iyi niyetli bir veteriner arayışına geçtim alacağı paraya değilde kediyi önemseyen bir insan olmalı...

Gozdetemizel

Ben de mamayi cok arastirdim burda secenek olmadigi icin.market mamasina kalmamak icinde Turkiye’den aliyorum.Orijen kullaniyorum,tuylerinde kakasinda bi problem yok.biraz kokulu yapiyo okdr :) onu da icinde balik olmasina bagliyorum.genel olarak hic sorun cikarmadi sapir supur yiyo.

royal canin kullanıyorum ben, birçok faydasını gördüm ve hiç sorun yaşamadım. sadece birazcık pahalı, petshoptan açık alırsan uyguna gelir o da. ben kilosunu 30a alıyorum.

izmir_pet

Anliyorum sizi cidden aileler karisinca cok zor oluyo:(( allah yardimciniz olsun. Tuyunu biseyini sorun etmeleri mama almalari herseye kendileri karar vermeleri malesef cok kotu:(( insallah zamanla biraz rahat birakirlar sizi

Insheallah çünkü bu durum çok sınır bozucu artık evlenmişim gitmişim bırakın bi kendi butceme göre ben ayarlarım herşeyi ama yok ila birşeyler yapacaklar bazen düşünüyorum diyorum ben miyim sahibi onlar mi ağlamak istiyorum bazende

kedipatisii

Orijen ve acana pahali mamalar. Sizi zorlarsa sirasiyla
N&D
Sanabelle
Matisse'den birini seçebilirsiniz.