5 Gün Oldu Kedim Ateşleneli

Qumru

5 gündür halsiz..3 gündür de vete götürüyorum ateşi halsizliği ve iştahsızlığı bir türlü düzelmedi:( Antibiotik vitamin ve ateş düşürücü iğneler olmasına rağmen hala aynı.Korkuyorum ölecek diye

5 CEVAP

SEYMADUMAN

veterineriniz kötü bir durum olsa size zaten bunu ilk önce söyler merak etmeyin. ilgi gösterin ve yemese bile zorla yemek yedirin birazda olsa yoksa toparlanamaması çok normal su içirin hastalığı atmasınıda en önemli etkenlerden biri. antibiyotik insanlarda bile 3 4 gün sonra etkisin gösteriyor çok fazla korkmayın sadece yemesine içmesineçok daha fazla önem gösterin

SEYMADUMAN

bir kaçgün daha bekleyin bence durumu daha fazla kötüye gitmiyor aynı ise yinede siz bilirsiniz

Qumru

Çok sağolun

Qumru

Başka bir veterinere götürmeli miyim ?

Qumru

Az önce fark ettim biraz karnı şiş gibi ..Bugün kaka da yapmadı..Fip olabilir mi acaba..İyice panikledim