Sitrax Surup

rumeysaass

Arkadaslar kedim cok hircin veterinere goturemiyorum parazit asisi yerine sitrax surup versem olur mu bu arada kedim bir bucuk yasinda ve bu zamana kadar asilarini yaptirabildik

6 CEVAP

artemisluna

Kontil de verebilirsiniz ama tüm parazitlere karşı etkili değil. Veterinerden hap alıp yutturma şansınız varsa daha iyi olur. Ama zaten evden çıkmayan bir kediyse parazit olma ihtimali çok yok, o yüzden kontil de yeterli gelebilir.

rumeysaass

Tesekkurler

zuhall

Ic parazit damlalari var. Okadar hircinsa surup vermekle de ugrasmayin,veterinerden bir damla alin daha rahat olur.

Kedisvr_

Ic parazit hapini veterinerden alip yas mama veya konseverve mamaya bulayip verebilirsiniz cok kolay olur

Ecerana

Veterineriniz eve gelmiyor mu? Bizim veterinerimiz aşı günlerin de eve geliyor ama arkaşaların dediği gibi damla ve hap da alabilirsiniz

rumeysaass

Eve yabanci gelirse hihlayip yatagin altina kaciyor ama damla daha iyi olabilir sanirim tesekkurler cevaplariniz icin