Dili Dışarıda Uyku

Böyle uyumalarının bir sebebi var mı? Bir hastalık olabilir mi?

6 CEVAP

melikealgin

Bu bir hastalık değil.Yüzde 80i yapar bunu

artemisluna

Normal benimki de yapıyor, uyuyunca kaslar gevşer o yüzden dili çıkıyor. Çok tatlı oluyorlar bence :)

Feyzaaa555

Çok tatlı görünüyor. Benimki bu sekilde uyumuyor

Çok mu pimpirikliyim acaba

Diğer kedim de böyle uyumuyor, böyle görünce şoldu biraz. Teşekkür ederim

Ecerana

Bnim büyük kedim de böyle uyuyor profil resmim de ve profilimdeki diğer resim de dili dışarıda gördüyseniz. Bu birazda huy galiba çünkü diğer kedim hiç çıkartmıyor