Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Khrmn

Uygun fiyatlı kısırlaştılmış kedi maması önerebilirmisiniz elimde 10 kg dan fazla yetişkin mama var ona mındevam etmeliyim almalımıyım

9 CEVAP

Khrmn sanırım bende bu yüzden sorun yaşıyorum açık çuvaldan mama almış annemler ve almayın dedim halde ama yinede alınmış cidden açık mama işkence çünkü bayatlamasi çok kolay ...

Khrmn

Ben acık mama aldım ve kanlı ishal sorunu oldu hemen bence hiç zaman kaybetmeden değiştirin

Khrmn

Bonacibo önerirmisiniz

izmir_pet

Bonacibo mito ve micho bagirssklari parcalar ve yuksek miktarda tuz icerir ve bagimlilik yapar. Bonacibo kotu. Matisse alabilirseniz en iyisi o fiyatlara. Elinizde cok varsa hemen almayin bikac ay sonra alin veyada karisik verin

smgbkrccc

Ben kediyi sahiplendiğim aile boniciboyla besliyordu bende cahillikten sorgulamayıp aynısından alıp vermiştim ancak araştırdığım üzere çok kötü bir mama markasıymış. -4 buçuk aydır herhangi bir sorunla karşılaşmadım kişisel olarak- Bende mama değişikliğine gitmeyi düşünüyorum. Peki paketlenmiş mamalar hakkından ne düşünüyorsunuz?

izmir_pet

Paketlenmis derken acik mama sanirim dgl mi? Cuvaldan paketlenmis acik mama yani..?

Khrmn

Acık mama aldım bı kere ve resmen ezıyet ettım sakın denemeyın derım

Khrmn ben öyle yapacağım

ArdaKaplan0

Royal canin kullanıyorum ben