Kanlı İshal??

Arkadaşlar bahçedeki kedilerime cuma günü iç-dış parazit aşısı yaptırdım.Ama bugün birisi kanlı ishal olmuş bu iğneden olabilir mi dört gün oldu ama? 7 aylıklar üçüde.Ne yapmaliyim

7 CEVAP

SEYMADUMAN

iğneden kanlı ishal olmazlar iğne sadece kurtlarını döktürür önceden olan birşey devam ediyordur. süt veriyorsanız kesin ve bol bol su içirin su en iyi gelen şeydir ben kedime olduğu zaman bir veteriner tavsiyesi olarak günde bir şırıngatuzlu su veriyordum 2 gün falan vermiştim tabi aşırı değil bu da işe yarıdı bizim çocukta

Anladim süt vermiyoruz kesinlikle mamalarını veriyoruz ama dışarda kaldıklari icin baska seylerde yiyorlarsa bilmiyorum.Sizinki de mi kanlı ishaldi?

SEYMADUMAN

evet benim kedimde yavruyken ishaldi biz de çok çektik bizimkide o zamanlar dışarıdaydı eğer kakasında normalden fazla kokma keyiflerinde bir sıkıntı veya iştahında bir sıkıntı yoksa korkmayın dediğim gibi bol bol su içirin su içmiyorsa mamalarını vs su ile karıştırın ancak o düzeltir.

SEYMADUMAN

kanda artış olursa muhakkak veterinere götürün takip edin

Keyfinde hiç bir sıkıntı yok.İştahı da gayet yerinde hatta baya yiyor.Ama bir koku var onda.Ama ciddi bisey olsa belli olurdu herhalde bir yarinda bakayim ona göre götürürüm veterinere

SEYMADUMAN

bağırsaklarında olanları atıyordur. bence şuanlık korkulacak birşey yok ki aşılarını yaptırmışssınız soğukta ve dışarıda yediği şeylerdendir. merak etmeyin

Yani aşı olarak sırf iç dış parazitini yaptırıyorum digerlerini yaptırmadim ondan da korktum insallah önemli bise degildir