İç Parazit Sonrası Halsizlik

Feyzaaa555

Kedime bugün veteriner ic parazit hapı verdi. Eve geldiginden beri halsiz ve uyukluyor acaba onun etkisimidir midesine filan dokunmuş olabilirmi?

4 CEVAP

SEYMADUMAN

parazit hapı genelde halsizlik yapmaz biz hem aşısını vurdurduğumuz gün hapı da veterinerimiz vermişti maşallah o zaman bile halsizlik yapmamıştı.
eğer bu yarın da sürerse bence veterinere tekrardan gidin.

Feyzaaa555

Tesekkur ederim. bakalim dediginiz gibi yarin da devam ederse gideriz

ballokumu

Soru eski ama bugün öğrendim veteriner halsizliğin parazit olduğunu ve onların ölmesinden kaynaklı olduğunu söyledi. Sanırım kusma da öyleymiş. yine de bilgisi olanlar yazabilir

cen0cen0

Benim kediler de parazitten sonra halsizleşiyor veterinerim normal dedi. Birkaç güne düzelir..