Kedim Kızgınlığa Girdi

HuriyeAysu

arkadaşlar kedimi sakinleştirmek için öneriniz var mı bol bol oyun oynatıyorum şuan unutsun diye ne zaman geçer kaç gün sürüyor ve kısırlaştırılması için kızgınlığının bitmesi gerekiyor mu?

6 CEVAP

artemisluna

Bol oyun dışında şu an pek yapılacak bir şey yok gibi. Kızgınlık süresi kediden kediye değişiyor, 1 hafta civarı ortalama. Evet kısırlaştırma için kızgınlığın bitmesini beklemek gerek.

HuriyeAysu

teşekkürler

artemisluna

Kızgınlık belirtileri ortadan kalkınca bitmiştir, yani miyavlama, popo kaldırma, yerlerde yuvarlanma gibi şuan yaşadığınız durumlar.

HuriyeAysu

teşekkür ederim

artemisluna

Rica ederim, bende size sabır dilerim bu süreçte :)

HuriyeAysu

bittiğini nasıl anlayabilirim