Kedim Yutkunurken Zorlanıyor

Sevdakkus

Merhaba kedim yutkunurken zorlanıyor gibi,birde 2-3 kere üst üste hapşurdu sizce hasta mı olacak?

6 CEVAP

Sevdakkus

İp yutmadan önce de yapıyordu ve herşehi rahatca yiyebiliyor napacağımı şaşırdım. Veterinere götüreceö yarın

izmir_pet

Belkide usutmede olabilir o zaman. Yarin haberlerinizi beklicez. İnsallah iyi olur kisa surede cok gecmis olsunn

izmir_pet

Buyk ihtimalle usutmustur. Soguk biseyler yiyip iciyosa veyada soguk odalar varsada cikiyosa falan..

artemisluna

Sizin kediniz ip yutmuştu di mi, bazen ip dillerine dolanabiliyormuş, ağzını açıp bir kontrol edin derim, ama dilinin altına da bakmanız gerek.

izmir_pet

Aaa oyle miii? İp yutunca veterinere gitmeniz mi noldu icinde mi o ip? İp varsa belki onla ilgilidir ben onu bilmiyodum gecmis olsunn

Sevdakkus

Yutkunurken çok zorlanıyor ne yapmam gerekiyor şuanlık şütfen yazar mısınız çok endişeleniyorum