Kiz Kardesim Ms Hastası Kedi Beslemek Problem Yaratır Mı?

Taha94

Merhaba Arkadaslar Kiz kardeşim 13 yasinda ve MS hastası. Evde kedi beslememiz sağlık durumuyla ilgili problem yaratırmı

4 CEVAP

En iyi cevabı kendi doktoru verir bence.Direk ona sorun.Ama psikolojik açıdan hayvan beslemek kesinlikle iyi gelen bisey.

Gozdetemizel

Umarim doktoru beslemesinde bir zarar gormez.cunki Minesota Universitesinin arastirmasina gore kediyle yasamak insanin omrunu uzatiyor,kediyi oksadiginizda ve taradiginizda guruldamasiyla yaydigi dusuk frekansli mikro dalgalar eklemlerde vucut tarafindan yaratilan iltihaplanmalari tedavide kullanilan dalga frekanslariyla ayniymis.tabi ki sizinki daha farkli bir hastalik ama inanin gelip kucaginizda yatmasinin huzuru bile yeter.insallah doktorunuz kabul eder ve dunyaniz degisir.cok gecmisler olsun

artemisluna

Düşündüm ama kediden nasıl bir zarar gelir bulamadım, ama biz uzman değiliz sonuçta. Kız kardeşinizin doktoruna ve bir veterinere danışırsanız en doğru bilgiyi alırsınız, ms ciddi bir rahatsızlık sonuçta, kardeşinize geçmiş olsun bu arada.

Ececetiner

Halamda ms hastası 20 yıldır kedilerle yaşıyor :)