Kedimi Kısırlaştırdıktan Sonra Hastalandı

ArdaKaplan0

Pazartesi sabah 10.00 civarlarında kedimi kısırlaştırmıştım belediyede sonra eve geldiğimizden beri hiçvişey yemedi,halsiz şırıngayla sasece su veriyorum onu bile çok zor alıyor dili hep dışarda hep uyuyor lütfen yardımcı olur musunuz ölücek diye çok korkuyorum

19 CEVAP

BenQ

Bir bekleyin bakalım vücut dengesini sağlar yarına kadar inşallah

ArdaKaplan0

Çok inatcı hala yemek yemiyor inşallah iyleşir narkozdan da olabilir

Catlovers35

Çok geçmiş olsun öncelikle, bende dişi kedimi yakın zamanda kısırlaştırdım. Bizim huysuz kızda aynen böyle 2 gün boyunca hiçbir şey yememişti nerdeyse. Yaş mamayı (iyice püre gibi olanları) kaşıkla,suyu da enjektörle vermiştim. 4 gün sonunda tamamen yemesi normalde döndü. Biraz onu yemeğe teşvik etmeniz gerekiyor bu dönemde, az birazda olsa elinizle yedirmeye çalışın, yemesi için konuşun ve teşvik edin. Bir kaç gün yaş mama verin isterseniz, sindirim ve gaita yaparken zorlanmaması açısından veterinerim böyle tavsiye etmişti bana. Umarım bir an önce toparlar

ArdaKaplan0

Teşvik etsem de ywmiyor bağrıyor kaçmaya çalışıyor suyu zor veriyorum boynuna dokunduğum an bağrıyor bide çenesinin altına