Kısırlaştırılmış Kedi

yasminackz

Merhaba yeni bir kedi sahipleneceğim yarın kısırlaitırılacak ben cuma alacağım nelere dikkt etmem gerekiyor yara izi olurmu birşey sürmem falan gerekirmi tek bir gözünde engeli var bir sorun olurmu bilgilendirirsdniz sevinirim

3 CEVAP

izmir_pet

Yara izi olmaz ve cumaya kadar bayagi iyi olur zaten. Disi mi erkek mi? Disiyse cok hoplayip ziplamasi dikisleri cekistirmwmesi onemli. Sonra bisey surmek falan gerekmiyo ilk gun almicaginizdwn yapilcak bisey aklima grlmedi. Sorulariniz olursa ozelden sorabilirsiniz siteden

puffy1

ben kedimi kısırlaştırdıktan sonra dikişlerini koparmıştı. Bunun yaşanmaması için veterinerinizden boyunluk takmasını isteyebilirsiniz. ayrıca size tavsiyem mama-su ve tuvaletini tek bir odada tutmanız. böylece kediniz daha az hareket etmiş olacaktır. şimdiden geçmiş olsun..

Faytekin

Gerekli herseyi veteriner soyleyecektir size merak etmeyin, siz soylediklerini uygulayin hic Bi sikinti olmaz