Mama Değişmelimi

yasminackz

Yeni kısırlaştırılmış kedinin maması kısırlaştırılmış kedi maması olarak değiştirilmelimi

3 CEVAP

Kısırlaştırılmış mamanın amacı sadece kilo olmasın diye tombik tombik olmasınlar diye biliyorum kilo olmasına gözünüz el veriyorsa elinizde ki mama bitsin sonra geçin

izmir_pet

Kilo ve su da var. Tas olusumu falan icinde kisir mamasi verilmeli. Ama yavruysa bi sure daha normal verilebilir. Hemen cok aciliyeti yok fakat kisir mamasin gecilmeli

Prenseslena

Mama değişimde tüy dökümü olabiliyor elinizde eski maması varsa yeni mamayla karıştırarak yavaş yavaş yeni mamayı geçiş yapıp eski mamayı azar azar koyarak alışmasını ve fazla tüy dökümünü engelleyebilirisiniz