Acill

LILI

Kesimde kulağında ve kafasında açıklıklar var nedir bunlar yardım lütfen kaşıyıp duruyor

19 CEVAP

LILI

güncel

yukime

Alerji olabilir yaptıklarınızın yanında mamasını değiştirmeyi deneyin içeriğini iyi okuyun. Somonlu olan mamada bile tavuk içeriği olabilir.

LILI

tavuklu mama veriyoruz balıklı mamalardada tavuk var malesef

Cansumuezza

üzülmeyin mantar içim spreyler falan oluyor artık aşıyada gerek yok. ama balıklı mamaya geçmeniz çok iyi olur tavuk arttırıyor bazende tetikliyor hatta mantarı.