Yeni Kısırlaştırılmış Kedi Ve Diğer Kediler

fta28

6,5 aylık bir oğlumuz var dün kısırlaştırma operasyonunu gerçekleştirdik ve hemen eve getirdik olağan durumların dışında herhangi bir sıkıntı yaşamadık fakat kafesinden çıktığından beri annesi ve kardeşi hiç iyi davranmıyorlar ve sürekli tıslıyolar oğlum onlara yaklaşmaya çalışıyor ikisi de hırlayıp tıslıyolar bu durumda beni üzüyor neden olur lütfen yardımcı olun :(

2 CEVAP

Yumak96

Hastalık getirdiğini düşünüyorlar 1 hafta antibiyotik tedavisi bitene kadar temas etmelerine izin vermeyin mümkünse ayrı odaya geçirin, Anneler hasta olan yavrularını terk ederler daha önce karşılaştım böyle birseyle 6,5 aylık olan tamamen normale dönünce sorun kalmaz.

fta28

Çok teşekkürler delirmek üzereydim neti o kadar araştırdım bir cevap bulamadım iyi ki buarda paylaşmışım bu sorunu tekrar teşekkürler..