Kedim Sicaktan Nefret Ediyor

Portakal34

Merhaba uzun tuylu scottish straight erkek kedim asla ve asla sicak biryerde duramiyor. Kucagimda dahil. Soguk kalorifer petegi , evin soguk tas betonlari , kuvet, lavabonun ici. Kedimde gercekten sicak hissedebiliyorum. Tuylerini kesmelimiyim sizce veya herhangi bir saglik sorunu olabilirmi ? Nd kitten mama kullaniyorum bitince daha kitten vermeyecegim nd balik portakalli mama aldim ona gececegim.

2 CEVAP

Gozdetemizel

Benimki de banyo kapisi acilsin kuvete yatiyo,buzdolabini acayim yakalayamazsam icine girip yatiyo,zaten yerler komple tas ve yasadigim yer 28 derecelerde.son gunlerde artik patileri burnu surekli soguk.neden yapiyo bende cozemiyorum

EmineDuman

Benimkide soğuk seviyor,sıcakta hemen bunalıyor yeri ısındıkça soğuk bir yere geçiyor,sanırım uzun tüylü olduklarından ama tam nedenini bende bilmiyorum.Sadece sorunu olmadığını biliyorum.Ben yaza doğru tüylerini kestirmeyi düşünüyorum,o sıcakta sanırım daha iyi olucak onun için.