Mesane Tümör Tanısı

Sedanurdrl

Meleğimin sonuçları çıktı maalesef en korktuğumuz başımıza geldi mesanesinde 3 kitle tespit edildi. Bundan sonra bebeğim için çok zor geçecek..

12 CEVAP

izmir_pet

İnanin cok uzuldum ama en azindan teshis edilebilmesi de guzel. Hic haberiniz de olmayabilirdi. O zaman bir tedavi de uygulanmazdi. Aha hicbisey bitmis dgl. Umidinizi hicbiseyden kesmeyin. Evt zorlu bi surec olucak ama yavrunuzla birlikte bu durumu da atlaticagina eminimmm

Sedanurdrl

İnşallah tek duam kısa sürede iyileşmesi, görünürde kedimin hiçbirşeyi yoktu yemesi içmesi herşeyi normal hatta çok oburdu yavrum. 1 aydır ara ara devam eden idrar kanaması vardı sürekli antibiyotik tedavisi uyguladık hiç iyileşme göstermedi Doktor arkadaşlar tarafından başka veterinere yönlendirildik elle muayenesinde direk teşhisi koydu ama herşey tahlillere bağlı dedi şimdi başka tahliller yapılıyor 2 saate sonuçlar çıkacakmış o zaman herşey daha net olacakmış

EmineDuman

Çok geçmiş olsun :( çok üzücü ama kendinizi sakın bırakmayın şu an size ihtiyacı var,bol bol sevin onu ....Umarım çabuk iyileşir

Palyaco

Cok geçmiş olsun savaşarak yenebileceginizi ve onun için siz biz dua edelim bağışıklık güçlendirerek savaşa bilir viyo ummune 14x30ml hergun verin bağırsak florasi cok güçlü olursa bu hastalığı yener duaciniz olucam

izmir_pet

Cok gecmis olsunn. İyi huylu kotu huylu soylediler mi? Belli mi?

Sedanurdrl

çok sağolun maalesef onun hakkında bilgi alamadım. Sonraki aşama olduğunu söyledi., bide neyden kaynaklandığını araştıracaklar, ama veteriner büyük ihtimal kötü huylu dedi tahmini olarak

artemisluna

Çok geçmiş olsun, kedinizin yanında üzgün durmamaya çalışın onlar hissediyorlar. Siz moralli olursanız o da daha çabuk iyileşir, dualarımız sizinle..

bhdreliff

Merhaba,öncelikle geçmiş olsun.Bugün kedimde bir haftadır devam eden kanlı idrar sonrası usg çekildi ve tümör tespit edildi.Sizin süreciniz nasıl ilerledi.Önerebileceğiniz bir hekim var mı?

dilanbulent

Çok geçmiş olsun....

Sedanurdrl

Arkadaşlar o zamanlar benim için çok zordu ama kedimde mesane tümöru yokmuş mesane kalınlaşması olmuştu o da ilaç tedavisiyle normale döndü çok şükür şimdi hiçbir problemi yok paşamın

izmirle

Çok geçmiş olsun. Rabbim acil şifalar versin inşallah

geçmiş olsun üstünden epey zaman geçmş ama şimdi nsl kedinizin durumu