Kedim Hala Dogurmadi Normal Mi?

Arkadaşlar kedim yaklaşık 65 66 günlük hamile internette 64 gün içinde doğmasi gerektiği soyleniyor. Kedim de şimdilik olumsuz bir durum olmadığı için veterinere götürmedim. Kaç güne kadar normal sizce biraz daha beklemeli miyim? Daha önce boyle bişey başına gelen bilgisi olan var mı internette yazanlar dışında..

5 CEVAP

Bilgeylmz

Bence bir problem yok gibi. Her an doğurabilir. Veterinerinize bir sorun. Eğer getirim derse muayene etsin ama ciddi bir şey olduğunu düşünmüyorum. Masaj yapın karnına

KedimVar

Bazen geç doğurabiliyorlar. 70. günde doğuran da olabiliyor. Merak etmeyin, her an doğurabilir hazır olun yeter. :)

Bilen varsa yardımcı olabilir mi lütfen:(

Teşekkürler

Recai44

Gün sayısında eminseniz 66 güne kadar bekleyin . Birde doğurmadan yaklaşık 24 saat önce meme bezleri şişer . Kediniz de sık sık nefes alma gibi bir durum görürseniz bir veterinere başvurun.