Dişi Kedi Kısırlaştıktan Sonra Yerde Sürünüyor Acil Yardım

erimtezel

Arkadaşlar merhaba dişi kedimi kısırlaştırdım ayılmaya başladıktan sonra yerde sürünmeye başladı. Ben de kutuya koydum hunisi ile birlikte yorulmaması için yaptım. Ne zaman kutudan çıkarabilirim

3 CEVAP

sematopal

Ameliyattan sonra 5-6 saat geçtikten sonra hala kendine gelmediyse lütfen veterinerinize danışın.en doğru cevabı verecektir

erimtezel

Bilgisi olan var mı

Bence direk veterinerinize danışın en doğru cevabı o verecektir geçmiş olsun tekrardan