Kedim Halsiz Ve Durgun İstahida Kesildi Napmalıyım?

Kedim Zeytin dişi bir kedi fakat son günlerde onda değişiklikler olmaya başladı.Durgunlaşti ve kendini halsiz hissediyor yemek yemiyor suyu cok içmiyor.Son zamanlarda onu başka kedilerin yaninda görüyorum.Bazen çok sevecen oluyor bazense diğer kedilerin yanına kaçıyor.Diğer kediler onu hep takip ediyor.Onu başka kedilerlede görüyorum.Meme bölgesini ve kuyrugunun altını sürekli yaliyor.Üstelik çok ağır hareket ediyor.Bu belirtiler neyin göstergesi olabilir?Şimdiden cevabınız için tesekkurler.

1 CEVAP

SEYMADUMAN

çok emin olmamakla beraber hamile olabileceğini düşünüyorum karnına falan dokunduğunuzda aksi tepkiler veriyor mu?