Bu Kedinin Irkı Nedir?

Bilgeylmz

Bu kedinin ırkı nedir?

7 CEVAP

artemisluna

Mavi rus (russian blue) bence

Catlovers35

Evet mavi rusa çok benziyor

Russian Blue, gözlerden farklı bir tür'e bensese de Russian.

LIGHTNING

Russian blue değil, biz british ya da scottish görsel benzerliği taşımayan her kediye russina diyoruz, oysa russian renk açık gri(blue) vücut daha yüksek ve atletik, tüyler kısa ve parlak gözler zümrüt rengi oluyor.
https://www.dogbreeda.com/images/cat/Russian-Blue.jpg

Pikacu111

British tir çünkü Scottish olamaz çünki onların kulakları eyik olur

Bilgeylmz

British olamaz, ailesinde sadece annesi scotish ama onun kulakları düşük. Babası var ve buna çok benziyor. Babasının gözleri yeşil ama bizimkinin gözleri annesine benziyor. Sapsarı. Ben de karar veremiyorum. Çiftleştirme için internete ilan verince cinsine ne yazacağıma bir türlu karar veremedim...

Bilgeylmz

Ama kedimi aldığım kişi mavi rus diye vermişti ama biraz araştırınca ben de pek benzetemedim. British olamaz çünku britishle alakası yok. Onlar çok şişma oluyorlar. Bizimki aşırı atletik ve hiç yerinde duramaz. Britishlerin suratları daha büyük. Kuyrukları daha kalın. Veteriner de british olmadığını söyledi. Oda emin değilmiş