Balık Yağı

Kedilere eczaneden alınmış balık yağı verilir mi verilse ne olur ?

6 CEVAP

Haklisiniz tesekur ederim

artemisluna

Verilebilir ve faydalı olur diye biliyorum, aşırıya kaçmamak koşuluyla elbette. Bu arada kediler için çok faydalı bir yağ daha var; hindistan cevizi yağı. Faydalarını araştırmanızı öneririm.

Oyu gelecek yağları karıştırıp versek bir şey olur mu acaba

artemisluna

Karıştırmak doğru olur mu bilemiyorum, bazi bitkiler birlikte alınınca ters etki gösterebiliyor bunlarda da öyle bir şey olmasın, veterinere danışmak ya da iyice özelliklerini araştırmak gerek yağların.

Gamzessven

Viyomega var ben veterinerden aldım ama internetten de bulabilirsiniz. Bizim kullandığımız balık yağlarından farklı sadece kedi-köpekler için

Yani normal eczaneden alsam sorun olur mu ki ?