Acil Bakın Lütfen

Kedimi yıkadım bu gün ama aşırı derece kurutum yani yaş bırakmadım onu yani sıra sürekli bir uyku hali var bu yakama öncesinde de uyukluyordu

4 CEVAP

bappatan

Siz kurutmasanız da o kendini yalayarak kurutur zaten. Mamayı fazla kaçırmış olabilir sürekli uyukluyorsa kediler günde 17-18 saat uyurşar normaldir. Evham yapmayın hemen. Yıkanınca uzun vadeli mantar vs olabilir eviniz çok soğuk değilse üşütmemiştir de ilk defa mı yıkıyorsunuz sakin olun. Sabaha devam ederse veterinerinize danışmanızda fayda var bir de çok pis değilse yıkaöayın lütfen pis olduğunda tüylerine normal pudra döküp taramanız yeterlidir. Yoksa deri hastalıklarına yol açarsınız

Allah rızası için gören birileri cevap versin ya

Prenseslena

Eğer burun ve göz akıntısı yoksa endişelenecek bi durum yoktur.kediler sık sık yıkanmamalı bu hoşuna gitmediği için tavırda yapıyor olabilir bir kaç gün gözlemleyin

Hayır sürekli yıkamıyoruz zaten ilk defa yıkadık