7 Aylık Kedim Sarı Köpük Kustu(İlk Defa)

SenanurKsl

Arkadaşlar merhaba kedim 7 aylık yaklasık 5 aydır benimle bu zamana kadar hep orijen acana mama kullandı düzenli Malt macunu kullanıyo ve bir kere bile tüy vs kusmadı. Onun dışında köpük falan kustuğunu da hiç görmedim. Bu gece ilk defa sarı köpük kustu. Yemesi içmesi hareketi herşeyi gayet normal iştahlı herzamanki gibi yani bi sorun gözükmüyo. Daha önce yasayan var mı bu sarı köpük kusması nedennolur ?

3 CEVAP

Ecerana

Çok bir bilgim yok ama bnim kedilerim üşittüklerin de ya da soğuk bişey yediklerin de sarı yada beyaz köpük kustular. Acaba siz de soğuk bişey mi verdiniz

Basbelasi

En yakin veterine gotut yani bnw

SenanurKsl

@Ecerana uyuyordum ben bişey vermemiştim soğuk bişey yiyebilceği bi yer yoktu