Kedi Davranışları

Gezbus

Merhabalar, 6 aylık tekir bir kedim var çok hareketli yavruluğuna veriyordum ama hareket eden herşeye atlıyo zıplıyo bu nerede olursa olsun ve tırnaklarını geçiriyor ulaşmak için tek başıma çok sorun etmiyordum ama yakın zamanda aile evime götürcem yeğenlerim gidip gelecek onlarında üstüne bu şekilde atlamasından korkuyorum sizce bu geçici bi dönem mi yoksa benim kedim böyle bi kedi mi?

4 CEVAP

unienx

Tekir kediler genelde böyle oluyor. Bizimki de asla yorulmuyorlar. 9.ayımıza gireceğiz hala aynı benim de küçük kuzenlerim geldiğinde tedirgin olmuştuk. Yürüyen çocuklara ellemese de emekleyen bebek gördü mü kabarıyor, kaçıyordu. Korktu mu tehdit olarak mı gördü bilemiyorum uyurken de koklayıp patisiyle tanımaya çalışıyordu. Bazen kıskanabiliyorlar siz yine de dikkat edin kokularını alıştırırsanız sorun olacağını düşünmüyorum

Pmydn

Benim kedim de aynı şekilde oyuncu çok seviyo oynamayı nerde bi hareket mia orda atlıyo tırmanıyo ısırıyor ben öyle yaptım belkide yavruşumu

Pmydn

Benim kedim de aynı şekilde oyuncu çok seviyo oynamayı nerde bi hareket mia orda atlıyo tırmanıyo ısırıyor ben öyle yaptım belkide yavruşumu

pinarsert

Fotoğraftaki kediyi görünce kendi kedim zannettim bu kadar benzer yani :))