Köpeğimin Tarihi Geçmiş Bulgur Verebilir Miyim Açıklamayı Okuyun

Tsknea

Evde ağzı açılmamış 1 kiloluk bulgur var tarihinin 2 ay geçtiğini gördüm acaba pilav şeklinde yapıp köpeğime verebilir miyim

4 CEVAP

Gozdetemizel

Oglen 12 de yazmissinz bu soruyu.gece 12 de yazmis olsaniz dicem ki market kapali kopege bisey yedirmesi gerek,tamam dicem.ama soruyu actiginiz saatte markette acik yeni bulgurda alabilirdiniz illa bulgur pilavi vercekseniz.ilginc yani ben bi mânâ bulamadim sorunuzda.ve tabi ki hayir yedirmeyin dicem ama is isten gecmistir

Basbelasi

Birsey olmaz

Tsknea

Başbelası Emin misin?

Ececetiner

Kendiniz yer miydiniz ?