Netten Mama Alisveriri Hakkinda Soru:

mimimomo

oldukca fazla alternatif ve fiyat var malumunuz. kimisi acik urun satiyor ki dogal olarak kullanmiyorum. fakat icimi kemiren baska bi durumu da sormak istedim: orjinal paket satislarinda da sahte/taklit urun torbasi kullanabilir mi bu saticilar? hic oyle bi vaka yasanmis mi acaba? (sorarak da karpuz kabugu dusurmem isallah akillara :))) )

gerci mamayi biz tuketmiyoruz tadindan tuzundan nerden anliycaz o da ayri mesele de, iste... : ))

7 CEVAP

Pmydn

Ben mamalarımı hep netten alıyorum yani uygulamalarını yüklediğim birkaç siteden bende düşündüm öyle ama en azından güvenilir yerlerden alıyorum o sebeple içim rahat orijinalliğini nasıl anlayabilirim hiç bilmiyorum bende

artemisluna

Bazı satıcılar son kullanma tarihini yazıyor mamanın, yazmayanlarda da telefonla iletişime geçilebilir satın almadan evvel.

smgbkrccc

@Pmydn son kullanma tarihini nasıl öğreniyorsunuz bende 10 kg sipariş vermeyi düşünüyorum ama son kullanma tarihinin zamanının bitmesinden korkuyorum

Pmydn

Smgbkrccc sitelerin msj bölümleri oluyor sorabilirsin ben genelde gramajı düşük paketlerde sipariş verdim ama son kullanım tarihleri 2020 geldi bana 2018 Aralık ta sipariş etmeme rağmen

izmir_pet

Ama ayni orjinal paketin sahtesini yapanlar hic duymadi gormedim ve sanmiyoum

mimimomo

ben de yeni yeni adapte oluyorum ortama, baslangic seviyesindeyim sayilir : ) simdilik bi aksilikle karsilasmadim ama deneyim sahiplerinden ipuclari toplayarak ilerlemek daha guven verici :)

izmir_pet

Ben mama hic almadim ama herseyimi aldigim iki site var. Mama da soedum 10kg ayni yerden alicam. Almadan satici puanina yorumlarina mutlaka bakiyorum. Ve magazaya soruyorum STT'ni, urunun mutlaka guzel paketlenmesi taze olmasi vs.. Cok ilgili magazalardan aliyorum. Suana kadar sorun cikmadi. Mama alacagim yerde stt 2020 dedi. Olmadi degisim var zaten