Bir Çay Bardağı Mama Kaç Gr Eder ?

Zynpkck

Golosi indoor mama kullanıyoruz ben tahminen günlü iki çay bardağı mama variyorum sabah akşam birer bardak sizce bu mama miktarı yeterlimidir günlük 70-80 gr mama yemesi gerekiyo bir çay bardağı kaç grmdır malesef ne ölçü kabım nede tartık var lütfen yardımcı olun ..

27 CEVAP

Zynpkck

Kedim biraz tombik ama zaten öyle bi oturuşta tüm mamayı yiyim demez hiç bir iki alır oynar tekrar alır çagırır yedirtirir bende zaten diyorum bu kedi niye bırakıyo mama yavrumun miğdesi ufacık 120 gr mamayı nasıl yesin :D

Zynpkck

Golosinin ölçü kabı yokki olsa alacam azmı yiyo çokmu yiyo bilemiyorum içim hiç rahat değil kilosu iyi şükürki ama yinede netleştirmem lazım şu ölçüleri bilen yokmu hiç ya

Zynpkck

Ne kadardır bu ölçü kapları ?

izmir_pet

Her mamanin agirligi farklidir icerigine boyutuna falan gore ama istrseniz benim mamamdan tartabilirim cay ve su bardagiyla. Cay bardagi kucuk mu buyuk mu cay bardagi soylerseniz:D

izmir_pet

Hahah dimi aynen yaa:D olcu bardagina luzum yok yaa biz ne gune duruyoz:DD

izmir_pet

Rica ederim. Cay su kahve her bardakla tartabilriim:DDD hahah

izmir_pet

Ben kuruyemiscide ve baklavacida calistim,tarti da ordan kaldi. İlk tartacagim bardak veya kabi sifirlarim. Sonra icini tartarim:))

Gozdetemizel

Zeynep hanim 3 caybardagina cikarin :):):)
Patlayivercek yavrucak yahu.simdi gunde 120 gram yese ayda 3,5 kilo mama eder ztn bence imkansiz.1,5 ay oldu ben mamayi alali,hala bi haftalik falan var.1,8 kg mamaydi.demekki anca gunde 50-60 gram yemis yavrummm

Anonymus552223

Veteriner bana bedava plastik olcu kabi vermisti. Cok zor degil olcu kabi bulmak

LILI

100 gr 1 çay bardağı

1 çay bardağı mama 23 gr'dir

1 küçük çay bardağı mama 50 gram kedine 1 çay bardağı+yarım çay bardağı mama koyman gerekiyor