Kedimin Nesi Var?

Asiyalin

bu maymunun adı Okyanus küçkükken beni çok severdi hep yanımda uyurdu banyo yapmayı bile çok severdi. Noldu anlamıyorum Okyanus`a iki kere dokunun heme tırmalamaya başlıyor ve hırlıyor zorla soğuk havalarda dışarıdan eve alıyoruz sizce neden böyle yapıyor?

5 CEVAP

Smokins

Evde tek olduğu icinde olabiliyor.Kediler sıkılıyor ve birbirleriyle oynadiklari oyunlari bizle oynamak istiyorlar ya da kücükken yaptigimiz el sakaları onlar büyüdükçe elleimizi hedef haline getiriyor yadakısırlasmadigi jcin sinir yapiyor

Gozdetemizel

Benimki 2 aylik geldi 1 ay falan ustumden inmedi koynumda yatti .simdi 5 aylik asla gelmez kucakta tutamiyoruz isiriyo tirmaliyo.insan sevmiyo hayvan.belki buyuyunce duzelir diyorum.insan da istiyoki soyle bi kucagimda yatsin seveyim falan ama yok

artemisluna

Yetişkin erkekse ve kısır değilse, çiftleşememek sinir yapabiliyor erkek kedilerde.

SEYMADUMAN

kediler genelde büyüdükçe kendini sevdirmekten hoşlanmaz bunun normal olduğunu düşünüyorum. kedini sevdirmek istediğinde zaten zorla da olsa gelip kendini sevdirir merak etmeyin :)

Gozdetemizel

Evet esim eve geldiginde onun tisortunun altina girip uyumayi biliyo :) demek ki cani beni istemiyo veledin :(