Hangi Irk

Esraa55

Kedim hangi ırk

13 CEVAP

Ececetiner

Saf bir ırk değil sanırım mavi rus ve british kırması olabilir

guineapigela

Mavi rus kedisi.. Diye dusunuyorum. British shortahair degildir ya

Emir-Badem

British Shorthair

Zehrasnmz

Mavi rus gibi

chartreux-british kırması gibi geldi bana

Faytekin

Aynisi benimde vardi eskiden, Veteriner
Russian Blue dedi ama ben inanmadim kirmaydi bizimkide büyük ihtimalle British/Russian Blue yada Chartreux/British, Chartreux/Russian Blue

Findikthecat

Mavi rus ile tekir kirmasi olabilir british degildir buyuk ihtimal onlari suratlari daha iri oluyor sizinki mavi rus kesinlikle cunku internetede yazarsaniz cikar britislerin hepsi sari gozlu oluyor.

aras0

aynısı bende de var fakat şimdi Rus mu oluyor aşırı cahilim ama lsmfğekf????

Yagizsolakk

Mavi rus melezi olabilir ama mavi rus cinsini nereden bulunacak ki

Mary06

Mavi rus ve british kirmasi bendede var cok tatlilar

Lorelei94

Kirma olabilir evet ama mavi rusla degil bence bu britishle baska kirma bir bristh gibi 😂

KimJeongguk

Scottish (straight ve fold) kırmasına benziyor aşırı derecede. Mavi rusla alakası yok çünkü burnu biraz küçük ve hafiften basık tekir burnu gibi uzun değil burnu. Büyük ihtimal melez bir kedi.

KimJeongguk

(Straight veya Fold) yazacaktım yanlış yazmışım.