Gimcat Antistress Macun Kullanan Var Mi?

Gozdetemizel

1 ay sonra kediyi Turkiyeye getirmek zorundayim.ancak 10 dk lik veteriner yolculugunda bile tasima cantasinin icinde yeri gogu yikiyor,kendi agzini burnunu parcaliyor velet.2 kere de cantadan firar etmisligi var arabada.kullanan bi tecrubesini yazarsa sevincem

14 CEVAP

Berivanakar

Evet bizde uçak yolculuğu için kullanıyoruz. Bir gün yada iki gün kullanmanız etki etmeyecektir. Veterinermiz gimcat antistres için yolculuktan 5 gün önce vermeye başlayın dedi ilk gün biraz verdik ikinci gün biraz arttırarak verdik üçüncü gün biraz daha arttıraral verdik ve işe gerçekten yaradı daha uysal ve daha tembel. Aynı şekilde öacun kullanımıbı bıraktığımızdada yavaş yavaş azaltarak bırakmanız gerekiyor. Bütük ihtimalle yanlış kullanımdan bi etkisini göremedi kullanan diğer kişiler

Gozdetemizel

Ben de uyutmuyor ama sakinletiyor diye duymustum.deneyecegim tesekkurler

LILI

ben etki etmediğini duymuştum fakat bir damla var onu eşyasına damlatıyorsunuz uyuyor sakin kalıyor diye biliyorum.

Gozdetemizel

Damlayi bende duymustjm ama ismini bilmiyorum

Gozdetemizel

Beaphar damlaymis.iki kulagin arasina denk gelcek sekilde ama daha enseye dogru tuyleri kenara cekip damlatin diyo.bilemedim

Gozdetemizel

Yalayamayacagi icin iyi 3 damla seklindeymis.nekdr damlatilir bilmem 1 seferde 1 tanesini mi damlaticaz.ben cozum bulmaliyim asla durmaz ucakta

Gozdetemizel

Sedapet icin cok tehlikeli seyler okumustum arastirirken. Mamasina 2 damla viski katcam boyle gidersw :):):):):)

kedilik

Sedapet kullandık bizde ama olumlu/olumsuz hiçbir etkisini görmedik

smgbkrccc

Ben yolculuk için araştırmıştım ancak pek etki etmediğini okumuştum kullananlardan o yüzden kullanmadım. Ama bizzat kullanıp işe yaradığını söyleyen olur belki kullanan biri değilim başkalarının fikirlerini söyledim:))

smgbkrccc

Hangi damla o?

smgbkrccc

Etkili mi acaba kullanımı rahat gibi geldi

smgbkrccc

Yeni soru olarak soru sorun bence mutlaka kullanan birileri yardımcı olur. Sedapet bulabilirseniz güzel bir ürün bence ben bir yan etkisiyle karşılaşmadım ama yasaklandığı için her yerde yoktur. Letgoda uygun fiyata kullanılmış olarak satıldığına denk gelmiştim geçen günlerde. Sizin için sorun değilse bir bakın isterseniz

smgbkrccc

Bende çok korkarak kullandım ama benim canavara hiç etki bile etmedi hiç yan etkisinde görmedim bu yüzden :))

smgbkrccc

Bende bir doz vermiştim sadece bir ml. Doktor iki doz verin demişti ancak gece saat 5de yolculuk yaptığımdan ve evde tek olduğumdan korkup 2. dozu verememiştim. Herhangi bir şey olması durumunda gecenin 5inde açık veteriner bulamazdım çünkü. Ama benimkine de çok etki etmedi, yani sersemledi bi ama hala koşup oynayabilir vaziyetteydi. Olumsuz olarak da bir yan etkiyle karşılaşmadım.