Kuyruk Titremesi

Feyzaaa555

Arkadaşlar kedim sürekli kuyruğunu titretiyor tüy dokmeye basladi ve biraz huysuz gibi uc gun once 6 aylik oldu kizana girmeyemi basladi nedeni nedir acaba

7 CEVAP

Feyzaaa555

Sabah kuyruk havada geziyordu. Ama genelde kuyrugunu titretiyor internette huzursuz oldugunda yapar filan yaziyor sanirim kizana girdigindenmi huzursuz

Feyzaaa555

Daha bu sabah kuyruk havada miyavlayip durdu birşey ister gibi sanirim yeni basliyor. Kaç gun suruyor kizanligi acaba

smgbkrccc

Bende bilmiyorum benimde ilk kedi deneyimim :)) ancak araştırdığım kadarıyla 2 haftaya kadar sürebiliyormuş

Feyzaaa555

Tesekkur ederim

Feyzaaa555

:))

smgbkrccc

Benim kedimde kızgınlığa girdi (4.5 aylık henüz sizin kediciğinizden de küçük) ama kuyruğunda herhangi bir titreme görmedim, sadece hep yukardaydı. Tabii belirtileri arasında o da var mı bilmiyorum.

smgbkrccc

Olabilir yerlerde sürünüyor mu ya da acı çeker gibi miyavlıyor mu sürekli