Erkek Kedi İdrar Yapma

Berkaycihan

Evimize dişi kedimizle çiftleştirmek için erkek kedi misafir aldık , ama erkek kedi evin her yerine idrar bırakmaya başladı . Bunun bir çözümü var mı

6 CEVAP

artemisluna

Çözümü yok, erkek kediler bölgelerini işaretlemek ve dişi kedilerin dikkatini çekmek için koku bırakırlar. Mecbur birkaç gün katlanacaksınız, erkek kedi evine dönünce sıkı bir temizlik sizi bekler :)

Berkaycihan

Kendi evinde yapmıyormuş benim evime gelince başladı . Daha önce bir kere erkek kedinin evinde çiftleştiler orda hiç yapmamış .. bu sefer bizim eve getirdim benim evde yapmaya başladı .

artemisluna

Etrafta dişi olduğunda yaparlar daha çok zaten, sizin eviniz ona yabancı bir bölge olduğu için kendini güvende hissetmek için de bol bol koku bırakır. Kendi evinin her yerinde zaten kokusu olduğu için evinde çiftleştiği zaman bırakmamıştır.

Benim kedide dışarı çıkıp gelir erkek kisirlasmadan önce pencereden kedi gorsun miran miran habire eve çiş atmalar kedi olsun olmasın yani kedinizi gördükçe o her yeri isaretler :/

Berkaycihan

Arkadaşlar veteriner hekime götürdüm kedinin böbreklerinde taş varmış hayvan acı çekiyormuş , sahibini aradım samsuna hayvan hastanesine götürdü . Malesef taş kanala sıkışmış ameliyat olacak bugün . Umarım iyi olur ...

Berkaycihan

Arkadaşlar veteriner hekime götürdüm kedinin böbreklerinde taş varmış hayvan acı çekiyormuş , sahibini aradım samsuna hayvan hastanesine götürdü . Malesef taş kanala sıkışmış ameliyat olacak bugün . Umarım iyi olur ...