Kedilerime Hem Uygun Hem Sağlık Açısından İyi Bir Mama Arıyorum

Gl76

2 yaşında erkek kısır kedime ve 1 yaşındaki dişi kedime hem fiyatı uygun hem zararsız mama arıyorum erkek olan idrar problemi yaşadı ve iyi şu anda lütfen yardım edin bana teşwkkürler

2 CEVAP

izmir_pet

İdrar problemini bilmiyorum. Vetlife in tedavi edici mamalari var ama pahali biraz. Normal kisir mamasinds en uygun ve guzeli cuvalla alabilirseniz matisse somonlu kisir mamasi

Emir-Badem

Size Milo,pawpaw mamalarini onerebilirim ayriyetten Reflex ten pek emin degilim biraz arastirma sonucu karar verebilirsiniz.