Kedimin Nesi Var

Sudeg

Kedim bnden hic kacmazdi hep kucağımda uyurdu ama artk.elimi isirmaya calisiyo tirmikliyo huysuz huysuz miyavliyo sevmeme izin vermiyor geceleri kıyameti kopariyoz noldu bu kediye.mart ayi yaklasiyo die mi acaba

3 CEVAP

smgbkrccc

Kızgınlığa girmiş olabilir

Gozdetemizel

Ya da uyuzlugu tutmus olabilir.benimkide son zamanlar boyle.gezegenlermi birbirine girdi dolunaymi oldu noldu iclerine seytan kacti kedilerin

smgbkrccc

Benimde kedim bugün burnumu boydan boyaa çizdi... sonra yerde bir şeylerle uğraşırken bir de gözümün altına bir çizik daha atıverdi. Bugün baya bir dayak yedim ondan