Köpek Bakımı?

Ayse_naz_G

Köpeğim için fırça alacağım hangi marka tavsiye edersiniz birde ne sıklıkla taramalıyım?

6 CEVAP

Ayse_naz_G

pardon yanlış oldu ne kadara aldınız diyecektim:)

guineapigela

Furminatir öneriyorum.

Köpekler tüy yapılarına göre belirlenen araıklarla fırçalanma ihtiyacı duyarlar. Genelde uzun tüylü köpekler haftada birkaç kez fırçalanırken kısa tüylü köpekler, haftada bir veya ayda bir fırçalanabilirler. Yani cinse göre degisebilir.

Ayse_naz_G

teşekkürler

Ayse_naz_G

peki bir marka öneriniz varmı?

guineapigela

Ben 100 liraya aldim uzun tuyku kopekler icin olanindan ama daha uygunlari da var 30 liraya da bulabiliyorsunuz arastirma ile

Ayse_naz_G

Teşekkürler :)