Ponçik Çok Uyuyor

Bilgos

Merhaba,benim oğluşum sabahtan saat 11-12 lere kadar uyuyor bu aralar yemekten çok da su içiyor eskiden 1 paket yemi 1-2 haftada bitirirken şimdi bir ayda anca bitiriyor.Suyunu da tam aksine 1-2 haftada bitiriyor.Acaba biz yeni eve geçdiğimizden mi yoksa yaşlandığından mı bilmiyorum.Bu arada hamsterim Ponçik 2 yaşında ve suriyen cinsi (yanlış yazmış olabilirim cinsini).

7 CEVAP

kedipatisii

Ponçik tam ponçik :)

Zaten 2-3 sene yaşıyorlar diye biliyorum umarım bir şey olmaz

Bilgos

ponçik çok yaşadı ama bence 4. senesini bile görür ponçik

Bilgos

sebze meyve baklagil kuruyemiş peynir yerelması herşeyi yiyor( tabi çok fazla vermiyorum) eskiden daha hareketliydi ve daha çok yem yiyordu.eskiden çarkla daha çok dönerdi şimdi 1-2 saat falan dönüyor ama işine gelince (onu salona bırakınca )fırlıyo.

izmir_pet

Bi gencle orta yastaki biri de bir olmaz, oyle dusunun. Gayet normal. O kadarcik olur:) bu arada cok tatliymiss

Bilgos

yukarıdaki fotoraflar onun eski fotoğrafları yenilerini bulamadım.

izmir_pet

Normalde evt 2-3sene diyolar ama biz insanlarda da herkesin bir olmadigi gibi onlarin da hepsi bir dgl. Tabiki ölücek gibi dusunmeye gerek yok. Sadece su var tabiki suan yaslanmis:) yemek su falan tuketimi azalabilir bu normal. Uyku zaten genc yasli hepsi cok uyuyo:) genelde gunduz uyur gece uyanirlar. Hal ve hareketlerinde farklilik yoksa korkmayin. Ayrica bilmiyorum veriyomusunuz ama bicok sebzeyi cok seviyolar. Yaz mevsiminde salatalik biber vs bayiliyolar