Hamsterler Kısırlaştırılır Mı?

Bilgos

evet bu sorudan önce de bir soru sormuştum ama bugün herhalde meraklı günüm benim.Ben ponçiği aldıktan bir iki hafta sonra ponçik bayağı hıırçındı öyle 1 yıl boyunca ponçik çok hırçındı bu yıl onun 2. yılı ve benim aklıma ponçik acaba kızgınlığa girmiş olabilirmi geldi tabi artık ponçik yaşlandığı için belki kızgınlığı geçmiş olabilirdi çünkü son 1 yıla göre çok uysaldı ponçik elime bile çok rahat alabiliyordum.bu soruyuda allahkorusun ponçik'den sonra bir hamsterim olursa onu kısırlaştırabilirmiyim diye soruyorum.

10 CEVAP

Ayse_naz_G

Kaldıramaz,kedilerin bile masada kalma riski var

Zehrasnmz

Anesteziyi kaldırabilir mi bilmiyorum.

Gozdetemizel

Sanirim olmaz.cunki baska bisey icin ben goturmustum bu canlilar uyutulmayi kaldiramaz birakin kendi eceliyle evinizde ölsün demisti.1 hafta sonra da goctu gitti ztn.2 hamster baktim biri gonzalesti.ikiside 2-3 sene yasadi.umarim biseyi yoktur

izmir_pet

Cok kucukler kisirlastirma hayatimda ne duydum ne gordum sanmiuorum. Zaten olsa bile bir avuc cani kim uyutma cesaretinde bulunabilir ki. Bence hic dusunmeye gerek yok:)

Emir-Badem

Bence kisirlastirilamaz fakat karinca kisirlastirilirmi onu merak ediyorum :S

Bilgos

güncel

Bilgos

güncel

Bilgos

tek çözüm 2 hamster 7 yavru herhalde :)

guineapigela

Anesteziyi kalxiramaz.bence

Bilgos

güncel