Kuyrugu Kopmus Bembeyaz Kedicik :((

izmir_pet

Sokakta kuyrugu kopmus bembeyaz bi kedicik var. Kucuk 3-4 aylik. Ben gordum cok korkakti mama veriyorum. Onunla birlikte iki yavru daha var. Birinin gozleri problemli biraz ama temiz ve goruyo. Saglik problemi yok. Bunlardan birini sahiplenmek isteyen varmii? Yer izmir. İlan da vericem simdi.. Bu sogukta sicacik yuvalari olsunn. Ozellikle beyaz olan dunyalar tatlisi..

27 CEVAP

Cansumuezza

güncellllk

hayvann_ruhu da var :)

Önemli değil arkadasimin hesabı :)

smgbkrccc

Birilerinden haber geldi mi sahiplenmeyle ilgili

izmir_pet

Tek bir msj yok soran yok:(

Demetcinar

Yeliz instagram da hipder var. (Hayvanlar için projeler derneği) Funda hanım ilgileniyo izmirin meleği diyebilirim.. onlarada mesaj atabilirsin hemen paylaşır. Kitleside baya geniş

Demetcinar

Rica ederim:) Evet hipder. Orada da çok ilan oluyo

izmir_pet

**bu kullanici adiyla demek istedim:)

izmir_pet

Cok tesekkur ederim. İnstagramda ilan actim paylastim. Hepsini etiketledim. Dediginiz sayfayada bakiyim cok tesekkurler

izmir_pet

Guncel

izmir_pet

Tesekkur ederim bakiyorum hemen:)

izmir_pet

Cok tesekkur ederim. İsim hipder mi?