Kuyrugu Kopmus Bembeyaz Kedicik :((

izmir_pet

Sokakta kuyrugu kopmus bembeyaz bi kedicik var. Kucuk 3-4 aylik. Ben gordum cok korkakti mama veriyorum. Onunla birlikte iki yavru daha var. Birinin gozleri problemli biraz ama temiz ve goruyo. Saglik problemi yok. Bunlardan birini sahiplenmek isteyen varmii? Yer izmir. İlan da vericem simdi.. Bu sogukta sicacik yuvalari olsunn. Ozellikle beyaz olan dunyalar tatlisi..

27 CEVAP

onurhhn

Konuyu yükseltelim belki birisi görür.

izmir_pet

Amin insallah. Diger ikisi az cok sokaga aliskin ama beyaz olan o kadar hassas narin ki sokakta yasayamaz:(( uzun suredir kuyrugunun yarisi kurumustu sallaniyodu artik kopmus. Tedavi biseyde gerekmiyo suan gayet saglikli ama sadece bi yuvasi olsa,mamasi suyu verilse cok mutlu olucak. İnsanlardan cok korkuyo, bana bile yeni yeni alisiyo. İnsallah birileri cikarr

Cansumuezza

güncel "

izmir_pet

İnstagramda ( hayvan.koruma.izmir ) kullanici adiyla hesabim var. Ordan da paylasicam. Takip edip etiketleyebilrisiniz. Cokk tesekkur ederim. Hatta bi kullanici adini vererek sizler de ilan acarsaniz cok sevinirim:) insallah ise yarar bakalimm

smgbkrccc

Keşke sokaktaki bütün hayvanlara kol kanat gerebilsek, hepsi o kadar tatlı ki ve hiçbirinin bir diğerinden farkı yok. Ama mümkün değil maalesef. İnşallah hepsinin sıcacık yuvaları olur, böyle soğukta gördüğümde içim gidiyor. Ve her şeyi bir kenara koy insan olarak adlandırılan insan müsveddeleri yüzünden can güvenlikleri bile yok. Allah o insanlara da ne bu dünyada ne de öteki dünyada gün yüzü göstermesin

smgbkrccc

Çok şirin hepsi maşallah. Güzel ömürlük yuvaları olur inşallah

artemisluna

En kısa zamanda yuvalarına kavuşurlar inşallah, calico da çok tatlıymış :)

izmir_pet

onurhhn, artemisluna ayri ayri cok tesekkur ediyorumm:)
artemisluna evt calico cok temiz bakimli sokakta olmasina ragmen. Masallah ev kedisi gibi:)

Instagram adresiniz varsa ordan da ilan acalim izmir sayfalarina gonderelim

Veya iletisim numarasi da olur

smgbkrccc

Aynen Instagramda birçok kedi sahiplendirme hesapları var iki kedi sahiplendirmiştim onların sayesinde

smgbkrccc

Bende ilan açıyorum hemen. Güncel tutalım bu soruyu da görüp yardımcı olacaklar olur belki

izmir_pet

Cok tessekkur ederim ya hepiniz iyiki varsinizz:)) suan cok yagmur yagiyo yazikkk..

izmir_pet

Cok haklisin evt aynen oyle. Zaten bicok kedi var artik hepsine ilan acamiyoruz tabiki. Bu yavru kuyrugu oyle olunca yemek falan yiyemedi bulamadi bayagi zayiflamisti kotuydu. O yuzden ben mama vemeye calistim suan iyi. İnsallah bi tanesi bari kurtulur

İnstagramda kedi_sahiplendirme diye sayfa var oraya yazın