Yavru Köpek Maması??

Sydnr01

French buldog cinsi bir yavru sahiplendim fakat köpek maması hakkında hiç fikrim yok ne almalıyım ortalama çok pahalı olmayan fakat kaliteli olan mama brit care nasıl sizce ?

2 CEVAP

izmir_pet

Brit care orta kalite bayagi iyi bir mama tavsiye ederim:) fiyati uygunsa cok iyi bir secim. Profine de olabilir

Ferami

Merhaba
Ben royal canin xs kullanıyorum vermeden öncede biraz su ile ıslatıp yumuşatıyorum sert olduğu zaman yavrular yiyemiyo boğazına takılabiliyor ☺️