Hills C/D Üriner Mama Hakkında

Seker2006

Canım kızım Şeker’imi 10.Ocak.2019 günü 12,5 yaşında kaybettim.Acısı dayanılmaz.Böbrek rahatsızlığı olduğu için 6 senedir Hills CD üriner mama kullanıyorduk.Sadece veterinerlerde satılan.Elimde 4 adet kaldı.Bunları geliş fiyatından satarak sokak hayvanlarına daha çok mama almak istiyorum.ilgilenen ve ihtşiiyacı olan yazabilir.

4 CEVAP

izmir_pet

Bu urunu bilmiyorum ama normalde hills cok kotu bi mama ve icinde et yok, et proteini var. Ama o markanin her urununu bilmiyprum tabi. Yinede bu markayi tavsiye etmem

Merhaba ürün mevcut mu?

AslihanC

Bende de mevcut ilgilenen arkadaşlar varsa..

AslihanC

Bu arada başınız sağolsun zaman herşeyin ilacıdır unutamayacksınız ama acınız biraz da olsa dinecek biliyorum birgün bende aynı acıyı yaşayacağım elimizden hiçbirşey gelmiyor ne yazık ki..