Hamile Kedi Akıntı

Zehrasnmz

Merhaba kızımızın maalesef hamile olduğu 1 ay önce kesinleşti. Ultrasonda 3 tane yavru gördük. Anne sağlıklı bebekler de kıpır kıpır. Bugün hamileliğin yaklaşık 61. Günü sabah uyandığımda kahverengi bir mukus sıvısı vulvadan akıyordu ama çok fazla değil. Kasılma olmadı veya inleme 1 saat önce de daha açık bir renk akıntı oldu. Veteriner bunun normal olduğunu en az 2 güne doğurcağını söyledi. Ama bu durumu yaşayanlar varsa beni aydınlatabilirse çok sevinirim. Endişelenmek elimde değil. İyi günler..

3 CEVAP

Zehrasnmz

Hala doğurmadı kasılma miyavlama falan fa yok. Sadece uyuyor ve yemek yiyor

seda45

O altını olduktan sonra 24 saat için dogum baslar

onurhhn

Normal kedinizin doğumu yaklaşıyor.