Kedimin Gözü.

Yumak96

Arkadaşlar kedimin yeşil olan gözü iltihapları heralde çay damlattim geçmedi, göz damlası damlattim geçmedi sadece hic acamiyoken kısık açmasına yaradı bunlar vet. Goturuyorum aynı işlemleri yapıyorlar korkuyorum sizce ne yapmalı durumu şuanda daha iyi ama hala göz akı biraz pembe.

2 CEVAP

Mihov

Göze çay damlatılmaz zaten sadece göz çevresi çayla silinir. Çapaklanma da oluyor mu? Tobrex göz damlasının çok etkili oldugunu söyluyorlar bir de onu deneyın.

Mihov

Ki zaten bir anda geçmez 1 2 haftayı bulabilir toparlaması