Kedimin Bogazında Şişlik

Demetcinar

Merhaba, 4 aylık erkek kedimde bogazının sol tarafında şişlik olustu. Normalde cok hareketlidir. Yerinde duramaz. Bu sabah sürekli yatınca yanına gittim kaldırıp kontrol ettigimde şişlik farkettim. Çok halsizdi mama yemiyordu su bile içmiyordu. veterinere götürdük. Ödem olusmus dedi ama neden böyle oldugunu anlayamadı. 3 iğne yaptı agrı kesicİ ödem dagıtıcı. 29 ocak ve 31 ocakta tekrar gidip aynı iğneleri bidaha yaptırıcaz . Resimini paylastım. Sizce neden böyle bir şişlik olusmus olabilir dün gece yatana kadar hiçbişeyi yoktu.

16 CEVAP

Htcm06

Merhabalar, ben de iç dış parazit yapmıştım iki gün önce, bugün boğazının sol tarafinda şişlik var, tesadüf mü, yoksa anti parazitler yapıyor mu böyle seyler