Kedi Dişi

Senabalar

Merhaba arkadaslar kedim 5 aylık. Bugun elimi isirirken dişi düştü 1 saat sonra tekrardan bir dişi daha düştü. Internette süt dislerini döktüğü yaziyor ama dogru mudur sizce veterinere goturmeli miyim

4 CEVAP

Gozdetemizel

Hayir goturmenize gerek yok,minnos dis degistiriyo,yenileri hemen cikacak.5-6 aylikken normal.genelde yutarlarmis yada hali kilimin ustunde supurgeyle cektigimiz icin ve yenileri cok cabuk ciktigi icin farketmezmisiz.yalniz mama yemesi durumunu izleyin belki kitirdatamaz mamasini disleri dokuldugu icin.biraz oda isisinda suyla islatarak yemesini saglayabilirsiniz.veteriner yerine dis bugdayi partisi guzel olur :) gecmis olsun minnosa

Senabalar

Peki 2 gündür atesi var bu normal mi acaba :((

Gozdetemizel

Onu bilemem bebeklerde dis cikarken ates yapar da kedileri bilmiyorum.

Senabalar

Teşekkür ederim