Yavrulara İsim Önerisi

Mhmtskcioglu

Yavrulara isim önerisi 2 dişi 1 erkek yavru:)

10 CEVAP

Artemis,schweppes,pafi,leon,tülüş,çakıl,ceviz,gölge, zeus,lia,tesla,tekila,gümüş,bulut.

Minnakpatipuki

Tontiş olan varsa ismini gürbüz koyabilirsiniz :)

Gozdetemizel

Eger esim kendi buldugu ismi kedimize koymus olmasaydi ben kesinlikle “Zeyna” koyardim.minnacik bedeniyle biz sahiplenene kadar yasamayi basarmis bir savasci prenses kendisi.bilmiyorum degisik cok evcil hayvanda olmayan bi isim.

huni olsun biri :D

Daha aklıma gelirse yazarım :)

bappatan

Kardeş oldukları için birbiriyle bağlamtılı isimler olsa ve siz de onları bir gün sahiplendirdiğinizde (ki sahiplenen değiştirecektir) size güzel hatıralar bırakır. Zeus-Hera-Afrodit, Venüs-Merkür-Mars, Zeytin-Bitter-Oreo, Murphy-Candy-Happy gibi

Gozdetemizel

Arkadaslar ismin birini Mehmet bey belirledi :):):) lutfen diger ikisi ustunde calisalim,isim anasiyim ben saksi degilim :):):):):)

bappatan

@mhmtskcioglu onu ben de düşündüm ama 2si dişi olan kedilerin hepsine erkek ismi vermek haksızlık olur

Faytekin

Benim erkegin ismi Maço, dişinin ismi Küçük, 2 kedim daha olsa erkege Pako, dișiye Deyzi koyardim muhtemelen

Mhmtskcioglu

Athos, portos, aramis var aklımda aslında 3 silahşörler @bappatan