Alman Çoban Köpeği

Phentos441

Arkadaşlar şuanda ortalama 14 yaşında 1.70 boylarında bir erkek çocuğuyum seneye 15 yaşına gelince olduğumuz yerden tasinacagiz ve 3+1 büyük boy bir apartman dairesine yerlesecegiz site köpekleri seven bi site alt katimizda cihuaha yan apartmanda rottweiler ve alt katında kanis onun önündeki apt dede bir husky var alman çoban köpeği almak istiyoruz havlamasi falan sikinti olmaz alırsam bakabilirmiyim bakabilirsem önerileriniz neler olur ? Boyu mu falan yazmamın sebebi kedi falan görürse veya başka köpekle kavga ederse onunla başa cikabilirmiyim diye yazdım yorumlarinizi bekliyorum şimdiden teşekkürler :)

3 CEVAP

zeynepozcan

tabi ki ama insanlarla sahipleri dışında biraz mesafeli olur onlara hırlayabilir bu yüzden uzman bi eğitim aldırmalısın

fenerrsena43

Alman çoban köpekleri korumacı olur başka birine saldırmaya kalkışırsa tutamaya bilirsin bunun için eğitmen gerekir satın alma sahiplen

Phentos441

Zaten dayımın tanıdığı biyerden sahiplenicez :D