Kürek Önerisi?

iTyoxQPr

İnce taneli kedi kum kureği önerirmisiniz? Aldıklarım iyi olmuyor

5 CEVAP

izmir_pet

Kum guzelse cok ince aralik yerine orta aralikli guzel oluyo. Benim mio kuregim var yaklasik 8aydir kullaniyorum. Araliklari genis dgl ama en sık olanlardan da dgl orta ve cok memnunum. Diger kedime rastgele bisey almistim genis aralikli vebernat cikti ayrica plastigi cok ince yamuluyo egiliyo

BanuYuzgec

İnce taneli kum kullanırken Trixie Ağır Plastikten Kedi Kumu Küreği dar aralıklı kürek almıştım çok memnundum.

izmir_pet

Burdan site gizlendiginden olmuyor ozelden attim. Ben petshptan almistim ama bunun aynisi:)

iTyoxQPr

Link verebilirmisiniz acaba ?

izmir_pet

https://m.***.com/mio-kedi-kumu-kuregi-P296004913?gclsrc=aw.ds&&gclid=Cj0KCQiA7briBRD7ARIsABhX8aDajS5mdo73mngBods730lJtxuxCf2A_rt7t4DA0U751J8ia2zoHuQaApBlEALw_wcB